Εγκαινιάζετε σήμερα η στήλη του blog με την παρουσίαση «Βιώσιμη ΔιαχείρισηΑποβλήτων – Ανακύκλωση – Κομποστοποίηση» που έγινε από το ΒασίληΖησιμόπουλο στον Πολιτιστικό Σύλλογο Αγίου Ιωάννη Κνωσού την Δευτέρα10/11/2014, στα πλαίσια του 1ου Ανοιχτού Περιβαλλοντικού Σχολείου Ενηλίκων πουσυν-διοργανώθηκε από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Αγίου Ιωάννη και την ΟικολογικήΠαρέμβαση Ηρακλείου.
Η παρουσίαση που έγινε στα πλαίσια του 1
ου
Ανοιχτού Περιβαλλοντικού Σχολείου βρίσκεται εδώ.
![](https://aelia.org/wp-content/uploads/2022/03/costa-nostrum-default-image-post-page-300x225.jpg)